لطفعلی خانی
pazhohesh

پژوهشسرای جابربن حیان برگزار میکند

دوره آموزش مسیر کسب و کار
و برند سازی شخصی

ویژه دانش آموزان مقطع اول و دوم متوسطه

مدرس : لطفعلی خانی

دوره ای که شما را از دیگران  متمایز خواهد ساخت

در عصری که نام افراد بیشتر از نام شرکتها بر سرزبانهاست و موفقیت هر کسب و کاری وابسته به نام اشخاص شکل میگیرد ، برند سازی شخصی از مهمترین آموزش هایی است که برای هر دانش آموزی در آینده شغلی او نقش کلیدی بازی خواهد کرد .

***  از هم اکنون باید برای فردا برنامه داشت  ***

 

سرفصلهای دوره ( برای اولین بار در مدارس)

s2 1
s2 1

1- خودشناسی
و کشف علاقه و استعداد

در بحث خودشناسی ، مباحثی ارائه میشود تا نسبت به خود شناخت کاملتر پیدا کنید و راه های درست کشف علائق و استعدادهایتان را پیدا کنید . این موضوع به قدری اهمیت دارد که از ابتدا در مسیر درست گام بردارید .

s2 2
s2 2

2- توسعه مهارتهای فردی

 

بعد از کشف علایق و استعدادها ، نیاز به مهارتهایی دارید تا در عصر کنونی که بسیار متفاوت از گذشته می باشد ، در فرایند رشد شغلی و کسب و کار خود در آینده کمک بسیار زیادی خواهد نمود و اثری مرکب در شغل شما ایجاد نماید .

s2 3
s2 3

3- مسیر شغلی 
و ورود به دنیای دیجیتال

اکنون زمان آن است که توانایی های خودتان را در کنار مهارتهای که به دست آورده اید ، در مسیر شغلی به کار ببرید و با ورود به دنیای دیجیتال مارکتینگ ، کسب و کار خود را نه تنها در یک خیابان و یک شهر ، بلکه در تمام ایران و حتی جهانی کنید .

s2 4
s2 4

4- برند سازی شخصی

در میان تمام افرادی که در شغل شما فعال هستند و به نوعی رقبای شما محسوب می شوند ، با قرار گرفتن در مسیر برند سازی شخصی ، تمایز خود را از دیگران به نمایش خواهید گذاشت و داشتن برند شخصی خوش نام برابر است با حال خوب ، درآمد خوب و محبوبیت عالی .

مدرس دوره : لطفعلی خانی

پیش ثبت نام در دوره بدون هزینه( بعد از ثبت با شما در تماس خواهیم بود)

پیش ثبت نام

جهت مشاوره و ارتباط با ما در تماس باشید

۱۴۰۱ © کلیه حقوق این وبسایت برای مجموعه لطفعلی خانی محفوظ می‌باشد.

    خانه خدماتتماس درباره من